2021-22  |  "რაგბი ევროპის" ზე’თასი

  ჩვენი რაზმი   ჩვენი ოქმები

05/12_2021 @ 17.50

04/12

აღმოსავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

ენისეი კრასნოიარსკ [რუს]

11

+36

14

/

07

97

:

061

2

-

1

 

3

2

შავი ლომი [საქ]

11

+36

10

/

04

76

:

040

2

-

1

 

3

3

თელ’ავივ ჰით [ისრ]

8

-14

9

/

11

73

:

087

2

-

1

 

0

4

ლოკომოტივ პენზა [რუს]

5

-58

8

/

19

80

:

138

1

-

4

 

1

05/12

დასავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

ლუზიტანუშ [პორ]

24

+129

27

/

06

195

:

066

5

-

0

 

4

2

კასტიჯა’ი’ლეონ იბერიანს [ესპ]

15

+54

20

/

12

152

:

098

3

-

2

 

3

3

დელტა [ჰოლ]

7

-64

15

/

24

99

:

163

1

-

4

 

3

4

ბრასელზ დევილზ [ბელ]

4

-119

10

/

30

74

:

193

1

-

4

 

0

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგები, [2] ამ მატჩებში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                     სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგი

საქართველოს თარიღითა და დროით

კანონიკური განრიგი რომ აირია კოვიდის გამო მესამე სვეტი უთითებს რაუნდს, რომელსაც მატჩი ეკუთვნის

შაბ

18/09

I

$ დელტა

34:13

დევილზ

ამერსფორტი

17.30

ატორასაგასტი [ესპ]

.

.

I

$ ლუზიტანუშ

34:19

იბერიანს

ლისაბონი

20.00

დიუფორ [სფრ]

კვი

19/09

I

$ ენისეი

22:06

ლოკომოტივ

კრასნოიარსკი

15.00

იონესკუ [რუმ]

შაბ

25/09

II

ლოკომოტივ

21:44

ენისეი $

პენზა

17.30

სკიპანი [იტა]

.

.

II

დევილზ

27:21

დელტა $

ბრიუსელი

20.00

შერბან [რუმ]

კვი

26/09

II

$ იბერიანს

13:20

ლუზიტანუშ

ვაიადოლიდი

14.00

თევზაძე [საქ]

შაბ

16/10

I

$ შავი ლომი

33:10

თელ’ავივ ჰით

ავჭალა

17.00

ლებეძევ [რუს]

შაბ

23/10

III

ლოკომოტივ

11:27

შავი ლომი $

პენზა

13.30

დუარტე [პორ]

.

.

III

$ ენისეი

31:34

თელ’ავივ ჰით

მოსკოვი

15.30

ქენი [შტლ]

.

.

III

დელტა

07:50

ლუზიტანუშ $

ამერსფორტი

17.30

კოპ [რუს]

კვი

24/10

III

დევილზ

07:47

იბერიანს $

ბრიუსელი

14.30

ქარსონ [ირლ]

შაბ

30/10

IV

ენისეი

გადაიდო

შავი ლომი

სოჭი

13.00

ბესენთ [უელ]

.

.

IV

$ ლოკომოტივ

23:29

თელ’ავივ ჰით

სარანსკი

15.00

ატორასაგასტი [ესპ]

.

.

IV

დელტა

07:41

იბერიანს $

ამერსფორტი

17.00

ბოტინო [იტა]

.

.

IV

დევილზ

13:38

ლუზიტანუშ $

ბრიუსელი

20.00

აბულაშვილი [საქ]

შაბ

04/12

V

$ შავი ლომი

16:19

ლოკომოტივ

ავჭალა

16.00

შერბან [რუმ]

.

.

V

$ ლუზიტანუშ

53:14

დევილზ

ლისაბონი

19.00

ვედოველი [იტა]

კვი

05/12

V

იბერიანს

32:30

დელტა $

ვაიადოლიდი

15.30

ქოულ [ირლ]

.

.

V

თელ’ავივ ჰით

გადაიდო

ენისეი

ფეთაჰ’თიქვა

22.00

_ [_]

შაბ

11/12

VI

შავი ლომი

0:0

ენისეი

ავჭალა

17.00

_ [_]

.

.

VI

იბერიანს

0:0

დევილზ

ვაიადოლიდი

15.00

_ [_]

.

.

VI

ლუზიტანუშ

0:0

დელტა

ლისაბონი

19.00

_ [_]

.

.

VI

თელ’ავივ ჰით

0:0

ლოკომოტივ

ფეთაჰ’თიქვა

22.00

_ [_]

შაბ

18/12

II

თელ’ავივ ჰით

0:0

შავი ლომი

ფეთაჰ’თიქვა

22.00

_ [_]

2022

_

__/04

ნფ

აღმ #1

0:0

იბერიანს დას#1

_

__.__

_ [_]

_

__/04

ნფ

ლუზიტანუშ დას#1

0:0

აღმ #2

_

__.__

_ [_]

_

__/05

_

0:0

_

*

__.__

_ [_]

* ფინალს უმასპინძლებს გუნდი, ვისაც ჯგუფში უკეთესი შედეგი ექნება