2023  |  რაგბი ევროპა

განრიგი

     რაზმი

     პირისპირ

     2022

     დასაბამიდან

30/01_2023 @ 17.29

#

'ა' ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

საქართველო

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

2

ესპანეთი

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

3

ჰოლანდია

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

4

გერმანია

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

#

'ბ' ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

რუმინეთი

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

2

პორტუგალია

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

3

ბელგია

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

4

პოლონეთი

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

0

0

ქულა:   მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ცალკე +1 ბონუსი = სლემის შესრულება [სეზონში ხუთივე მატჩის მოგება]

ტოლობაზე:   ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგი, [2] ამ მატჩში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                       სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგი

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი 05/02

საქართველო

0:0

გერმანია

ავჭალა 13.00 შერბან [რომ]
შაბ 04/02

რუმინეთი

0:0

პოლონეთი

ბუქარესტი 16.00 აბულაშვილი [საქ]
შაბ 04/02

პორტუგალია

0:0

ბელგია

ლისაბონი 23.00 დევიდსონ [შტლ]
კვი 05/02

ესპანეთი

0:0

ჰოლანდია

მადრიდი 15.45 დუარტე [პორ]

შაბ 11/02

ჰოლანდია

0:0

საქართველო

ამსტერდამი 16.15 .
შაბ 11/02

პოლონეთი

0:0

პორტუგალია

გდინია 19.00 .
შაბ 11/02

ბელგია

0:0

რუმინეთი

ბრიუსელი 21.30 .
კვი 12/02

გერმანია

0:0

ესპანეთი

ჰაიდელბერგი 17.30 .

შაბ 18/02

ესპანეთი

0:0

საქართველო

ტორელავეგა 22.00 .
შაბ 18/02

გერმანია

0:0

ჰოლანდია

ნექარზულმ 16.15 .
შაბ 18/02

პოლონეთი

0:0

ბელგია

გდინია 19.00 .
კვი 19/02

პორტუგალია

0:0

რუმინეთი

. 19.00 .

ნახევარ-ფინალები

. 04-05/03

ა #1

0:0

ბ #2

. __.__ .
. 04-05/03

ბ #1

0:0

ა #2

. __.__ .
. 04-05/03

ა #3

0:0

ბ #4

. __.__ .
. 04-05/03

ბ #3

0:0

ა #4

. __.__ .

ფინალები

. 18-19/03

ა #3/ ბ #4

0:0

ბ #3/ ა #4

. __.__ .
. 18-19/03

ა #3/ ბ #4

0:0

ბ #3/ ა #4

. __.__ .
. 18-19/03

ა #1/ ბ #2

0:0

ბ #1/ ა #2

. __.__ .
. 18-19/03

ა #1/ ბ #2

0:0

ბ #1/ ა #2

. __.__ .