2023  |  რაგბის მსოფლიო თასი

  24/01_2023 @ 02.43

08/09 – 28/10  |  საფრანგეთი

'A

'B

'C

'D

ახალი ზელანდია

სამხრეთი აფრიკა

უელსი

ინგლისი

ფრანგეთი

ირლანდია

ავსტრალია

იაპოია

იტალია

ტლანდია

ფიჯ

არგენტინა

ურუგვაი

ტონგა

საქართველო

სამოა

ნამიბია

რუმინეთი

პორტუგალია

ჩილე

ჯგუფური სტადია  [40 თამაში]

ჯგუფურ თამაშთა ნუმერაცია დადგინდება დროების შერჩევის შედეგად

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

.

პარ

08/09

__.__

.

გახსნა

სენ’დენი

1

პარ

08/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

ახალი ზელანდია

სენ’დენი

.

შაბ

09/09

__.__

ა'A

იტალია

ნამიბია

სენტ’ეტიენ

.

შაბ

09/09

__.__

ბ'B

ირლანდია

რუმინეთი

ბორდო

.

შაბ

09/09

__.__

გ'C

ავსტრალია

საქართველო

სენ’დენი

.

შაბ

09/09

__.__

დ'D

ინგლისი

არგენტინა

მარსელ

.

კვი

10/09

__.__

დ'D

იაპონია

ჩილე

ტულუზ

.

კვი

10/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

შოტლანდია

მარსელ

.

კვი

10/09

__.__

გ'C

უელსი

ფიჯი

ბორდო

.

ხუთ

14/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

ურუგვაი

ლილ

.

პარ

15/09

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

ნამიბია

ტულუზ

.

შაბ

16/09

__.__

დ'D

სამოა

ჩილე

ბორდო

.

შაბ

16/09

__.__

გ'C

უელსი

პორტუგალია

ნიცა

.

შაბ

16/09

__.__

ბ'B

ირლანდია

ტონგა

ნანტ

.

კვი

17/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

რუმინეთი

ბორდო

.

კვი

17/09

__.__

გ'C

ავსტრალია

ფიჯი

სენტ’ეტიენ

.

კვი

17/09

__.__

დ'D

ინგლისი

იაპონია

ნიცა

.

ოთხ

20/09

__.__

ა'A

იტალია

ურუგვაი

ნიცა

.

ხუთ

21/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

ნამიბია

მარსელ

.

პარ

22/09

__.__

დ'D

არგენტინა

სამოა

სენტ’ეტიენ

.

შაბ

23/09

__.__

გ'C

საქართველო

პორტუგალია

ტულუზ

.

შაბ

23/09

__.__

დ'D

ინგლისი

ჩილე

ლილ

.

შაბ

23/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

ირლანდია

სენ’დენი

.

კვი

24/09

__.__

ბ'B

შოტლანდია

ტონგა

ნიცა

.

კვი

24/09

__.__

გ'C

უელსი

ავსტრალია

ლიონ

.

ოთხ

27/09

__.__

ა'A

ურუგვაი

ნამიბია

ლიონ

.

ხუთ

28/09

__.__

დ'D

იაპონია

სამოა

ტულუზ

.

პარ

29/09

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

იტალია

ლიონ

.

შაბ

30/09

__.__

დ'D

არგენტინა

ჩილე

ნანტ

.

შაბ

30/09

__.__

გ'C

ფიჯი

საქართველო

ბორდო

.

შაბ

30/09

__.__

ბ'B

შოტლანდია

რუმინეთი

ლილ

.

კვი

01/10

__.__

გ'C

ავსტრალია

პორტუგალია

სენტ’ეტიენ

.

კვი

01/10

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

ტონგა

მარსელ

.

ხუთ

05/10

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

ურუგვაი

ლიონ

.

პარ

06/10

__.__

ა'A

საფრანგეთი

იტალია

ლიონ

.

შაბ

07/10

__.__

გ'C

უელსი

საქართველო

ნანტ

.

შაბ

07/10

__.__

დ'D

ინგლისი

სამოა

ლილ

.

შაბ

07/10

__.__

ბ'B

ირლანდია

შოტლანდია

სენ’დენი

.

კვი

08/10

__.__

დ'D

იაპონია

არგენტინა

ნანტ

.

კვი

08/10

__.__

ბ'B

ტონგა

რუმინეთი

ლილ

.

კვი

08/10

__.__

გ'C

ფიჯი

პორტუგალია

ტულუზ

პლეი’ოფი  [8 თამაში]

41

შაბ

14/10

__.__

1/4

გ1

დ2

მარსელ

42

შაბ

14/10

__.__

1/4

ბ1

ა2

სენ’დენი

43

კვი

15/10

__.__

1/4

დ1

გ2

მარსელ

44

კვი

15/10

__.__

1/4

ა1

ბ2

სენ’დენი

45

პარ

20/10

__.__

1/2

ბ1 | ა2

გ1 | დ2

სენ’დენი

46

შაბ

21/10

__.__

1/2

ა1 | ბ2

დ1 | გ2

სენ’დენი

47

პარ

27/10

__.__

3-4

ბრინჯაო

სენ’დენი

48

შაბ 28/10 __.__

ფინ

თასი

სენ’დენი