2022  |  "რაგბი ევროპის" ზე’თასი

პლეი-ოფი

ნახევარ-ფინალები

კვი

04/12

16.00

შავი ლომი

41:9

იბერიანს

ავჭალა

ვედოველი [იტა]

კვი

04/12

19.00

ლუზიტანუშ

22:30

ჰითი

ლისაბონი

თევზაძე [საქ]

დიდი ფინალი

შაბ

17/12

16.00

შავი ლომი

29:17

ჰითი

ავჭალა

დუარტე [პორ]

ზედიზედ მეორედ შავი ლომი ზე'თასის ჩემპიონია!

ჯგუფური ეტაპი

29/10

აღმოსავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

შავი ლომი [საქ]

23

+122

28

/

07

201

:

079

4

-

1

1

5

2

თელ’ავივ ჰითი [ისრ]

19

+70

21

/

12

165

:

095

4

-

1

1

1

3

ბათუმი [საქ]

9

-74

9

/

18

68

:

142

2

-

4

 

1

4

რომანიან ვულვზ [რუმ]

5

-68

9

/

30

92

:

210

1

-

5

 

1

29/10

დასავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

ლუზიტანუშ [პორ]  5(5) +231

24

+231

45

/

10

297

:

066

5

-

1

 

4

2

კასტიჯა’ი’ლეონ იბერიანს [ესპ]  5(5) +118

24

+118

28

/

09

189

:

071

5

-

1

 

4

3

ბრასელზ დევილზ [ბელ]

6

-247

10

/

48

75

:

322

1

-

5

 

2

4

დელტა [ჰოლ]

5

-102

13

/

29

95

:

197

1

-

5

 

1

16/01_2023 @ 23.43

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგები, [2] ამ მატჩებში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                     სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგ

შავი ლომი

   რაზმი    ოქმები    წინა [2021-22]
ბათუმი    რაზმი    ოქმები    ოფიციოზი

საქართველოს თარიღითა და დროით

დღე

თარიღი

დრო

მასპინძელი

-

სტუმარი

სტადიონი

მსაჯი

პირველი წრე

I ტური

შაბ

10/09

17.00

დევილზ

3:61

იბერიანს $

ბრიუსელი

ობრაიენ [გერ]

შაბ

10/09

20.00

ვულვზ $

20:25

ჰითი

ბუქარესტი

მშვენიერაძე [საქ]

კვი

11/09

14.30

დელტა $

19:26

ლუზიტანუშ

ამერსფორტი

შერბან [რუმ]

კვი

11/09

16.30

ბათუმი

3:29

შავი ლომი $

ბათუმი

მარბო [სფრ]

II ტური

შაბ

17/09

17.00

ვულვზ

37:15

ბათუმი

ბუქარესტი

დუარტე [პორ]

შაბ

17/09

20.00

ლუზიტანუშ $

95:0

დევილზ

ლისაბონი

ატორასაგასტი [ესპ]

კვი

18/09

14.00

იბერიანს

22:7

დელტა

ვაიადოლიდი

კატუ [ბელ]

კვი

18/09

16.30

შავი ლომი

25:25

ჰითი

ქუთაისი

რუსო [იტა]

III ტური

შაბ

24/09

15.00

ბათუმი

19:11

ჰითი

ბათუმი

იონესკუ [რუმ]

შაბ

24/09

17.30

დელტა

21:14

დევილზ $

ამერსფორტი

გლას [შვც]

შაბ

24/09

20.00

იბერიანს $

20:22

ლუზიტანუშ

ვაიადოლიდი

აბულაშვილი [საქ]

კვი

25/09

16.00

შავი ლომი $

43:21

ვულვზ

ქუთაისი

ქოულ [ირლ]

მეორე წრე

IV ტური

შაბ

15/10

14.30

ბათუმი $

23:3

ვულვზ

ბათუმი

ატორასაგასტი [ესპ]

შაბ

15/10

19.30

ლუზიტანუშ $

12:17

იბერიანს

ლისაბონი

თევზაძე [საქ]

შაბ

15/10

22.00

დევილზ $

48:21

დელტა

ბრიუსელი

აბულაშვილი [საქ]

კვი

16/10

15.00

ჰითი

24:18

შავი ლომი $

თელ'ავივ

დუარტე [პორ]

V ტური

შაბ

22/10

15.00

დელტა

17:40

იბერიანს $

ამერსფორტი

იონესკუ [რუმ]

შაბ

22/10

17.30

დევილზ

0:95

ლუზიტანუშ $

ბრიუსელი

დეივისონ [ირლ]

შაბ

22/10

21.00

ჰითი

25:8

ბათუმი

თელ'ავივ

შერბან [რუმ]

კვი

23/10

19.00

ვულვზ

6:49

შავი ლომი $

ბუქარესტი

ვედოველი [იტა]

VI ტური

პარ

28/10

23.00

ლუზიტანუშ $

47:10

დელტა

ლისაბონი

ფრასონ [იტა]

შაბ

29/10

16.00

შავი ლომი $

37:0

ბათუმი

ავჭალა

ქოულ [ირლ]

კვი

30/10

15.30

იბერიანს $

29:10

დევილზ

ვაიადოლიდი

თოდ [შტლ]

კვი

30/10

20.00

ჰითი $

55:5

ვულვზ

თელ'ავივ

ფისერ [ჰოლ]