2023-24  |  ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [2007-8 დაბ]

 

23/06_2024 @ 15.42

III ეტაპი  |  პლეი'ოფი

II ეტაპი

ოქროს ჯგუფი ვერცხლის ჯგუფი
დასავლეთი  | 
აღმოსავლეთი
ბრინჯაოს ჯგუფი
დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

  დებულება  |    I ეტაპი  |    შარშან [2022-23]  |    პრიზიორები

საჩემპიონო პლეი'ოფი (1-16)

1/2 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

I-IV ადგილებისთვის

ლელო #1

-

ბათუმი #4

28/06

20.00

ლელო არენა

.

.

აია #2

-

აკადემია #3

29/06

18.00

აია არენა

.

.

V-VIII ადგილებისთვის

წიქარა #5

-

ხვამლი #9

26/06

19.00

ხვამლი

.

.

ფოთი #10

-

არმაზი #11

27/06

19.00

ფოთი

.

.

IX-XII ადგილებისთვის

არმია #6

-

ხარები #7

26/06

16.00

რაგბი ჭალა

.

.

აია 3 #12

-

ყოჩები #16

27/06

15.00

აია არენა

.

.

XIII-XVI ადგილებისთვის

 ტაო #8

-

სოხუმი #13

27/06

17.00

ასპინძა

.

.

ლოკომოტ #14

-

ჩაქვი #15

26/06

18.00

ლოკოს ბაზა

.

.

1/4 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

I-VIII ადგილებისთვის

ლელო #1

34:3

ხვამლი #9

21/06

20.00

ლელო არენა

დოლიძე

.

აია #2

43:0

ფოთი #10

21/06

18.00

აია არენა

შვანგირაძე

.

აკადემია #3

34:14

არმაზი #11

21/06

19.00

რაგბი პლატო

გოგიჩაიშვილი

.

ბათუმი #4

18:15

წიქარა #5

21/06

18.00

ბათუმი

ჯანაშია

.

IX-XVI ადგილებისთვის

არმია #6

36:14

ლოკომოტ #14

21/06

16.00

რაგბი ჭალა

ჩინჩალაძე

.

ხარები #7

27:19

ჩაქვი #15

21/06

18.00

ხარები არენა

კაკაბაძე

.

 ტაო #8

7:53

ყოჩები #16

20/06

17.00

ასპინძა

გორდულაძე

.

აია 3 #12

17:14

სოხუმი #13

21/06

20.00

აია არენა

ზვიადაძე

.

1/8 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

ლელო #1

51:5

ყოჩები #16

14/06

18.00

ლელო არენა

კაზაროვა

აია #2

71:0

ჩაქვი #15

14/06

12.00

აია არენა

შვანგირაძე

აკადემია #3

57:3

ლოკომოტ #14

15/06

19.00

რაგბი პლატო

სიხარულიძე თ.

ბათუმი #4

48:0

სოხუმი #13

12/06

17.00

ბათუმი

ჯანაშია

წიქარა #5

30:17

აია 3 #12

14/06

13.30

რაგბი ჭალა

სიხარულიძე მ.

არმია #6

12:24

არმაზი #11

14/06

16.00

რაგბი ჭალა

სიხარულიძე მ.

ხარები #7

7:20

ფოთი #10

13/06

15.00

ხარები არენა

სირაძე

ტაო #8

0:65

ხვამლი #9

14/06

17.00

ასპინძა

გორდულაძე

სანუგეშო პლეი'ოფი (17-32)

1/2 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

XVII-XX ადგილებისთვის

არწივები #1

-

ჭიათურა  #4

27/06

18.00

ოზურგეთი

.

.

რაშები #2

-

ყაზ-თია-თუშ #3

26/06

13.30

რაგბი ჭალა

.

.

XXI-XXIV ადგილებისთვის

 ვფხ-ხულ #5

-

იუნკერები  #9

26/06

18.00

პატარძეული

.

.

ზუგდიდი #6

-

წყალტუბო #7

26/06

15.00

ზუგდიდი

.

.

XXV-XXVIII ადგილებისთვის

ჭადარი #8

-

გორი #12

27/06

18.00

თელავი

.

.

ლანჩხუთი #10

-

ჩოხატაური #11

26/06

15.00

ლანჩხუთი

.

.

XXIX-XXXII ადგილებისთვის

ხვამლი 2 #13

43:7

ავჭალა #16

23/06

11.00

ხვამლი

გალუზინსკაია

.

აია 2 #14

-

ჯრუჭი #15

27/06

17.00

აია არენა

.

.

1/4 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

XVII-XXIV ადგილებისთვის

არწივები #1

28:12

იუნკერები  #9

20/06

17.30

ოზურგეთი

რევიშვილი

.

რაშები #2

62:3

წყალტუბო #7

19/06

14.00

რაგბი ჭალა

კაზაროვა

ყაზ-თია-თუშ #3

30:0

ზუგდიდი #6

19/06

15.00

ყაზბეგი

გაბაძე

.

ჭიათურა #4

24:15

 ვფხ-ხულ #5

19/06

16.00

ჭიათურა

ჯანაშია

XXV-XXXII ადგილებისთვის

ჭადარი #8

40:10

ავჭალა #16

20/06

18.00

თელავი

მანოშვილი

.

ლანჩხუთი #10

20:0

ჯრუჭი #15

20/06

15.00

ლანჩხუთი

ჩუბინიძე

.

ჩოხატაური #11

33:3

აია 2 #14

19/06

16.00

ჩოხატაური

ჩხეტიანი

.

გორი #12

31:10

ხვამლი 2 #13

20/06

17.00

გორი

კაზაროვა

.

1/8 ფინალი

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

არწივები #1

30:0

ავჭალა #16

12/06

16.00

ოზურგეთი

ჩხეტიანი

რაშები #2

44:0

ჯრუჭი #15

13/06

14.00

რაგბი ჭალა

კაზაროვა

ყაზ-თია-თუშ #3

22:7

აია 2 #14

13/06

15.00

თიანეთი

გოგიჩაიშვილი

ჭიათურა #4

29:17

ხვამლი 2 #13

13/06

16.00

ჭიათურა

ზვიადაძე

ვფხ-ხულ #5

57:24

გორი #12

14/06

17.00

პატარძეული

კაკაბაძე

ზუგდიდი #6

10:7

ჩოხატაური #11

13/06

15.00

ზუგდიდი

ჩუბინიძე

წყალტუბო #7

19:17

ლანჩხუთი #10

13/06

16.00

წყალტუბო

მახათაძე

ჭადარი #8

20:22

იუნკერები #9

16/06

18.00

თელავი

მანოშვილი

ადგილის ფინალები

02-03-04/07

III ადგილის ფინალი

06/07

I ადგილის ფინალი

07/07