2023  |  რაგბის მსოფლიო თასი

საქართველოს      რაზმი      პირისპირ      ოქმები      მედია-გზამკვლევი      ოფიციოზი_EN

#

'ა' ჯგუფი

გატ : გაშ სხვ ლელო $ ქულა
1

საფრანგეთი

4 4 0 0 210 : 32 +178 27-5 2 18
2

ახალი ზელანდია

4 3 0 1 253 : 47 +206 38-4 3 15
3

იტალია

4 2 0 2 114 : 181 -67

15-24

2 10
4

ურუგვაი

4 1 0 3 65 : 164 -99 9-21 1 5
5

ნამიბია

4 0 0 4 37 : 255 -218 3-36 0 0

#

'ბ' ჯგუფი

გატ : გაშ სხვ ლელო $ ქულა
1

ირლანდია

4 4 0 0 190 : 46 +144 27-5 3 19
2

სამხრეთი აფრიკა

4 3 0 1 151 : 34 +117 22-4 3 15
3

შოტლანდია

4 2

0

2 146 : 71 +75 21-10 2 10
4

ტონგა

4 1 0 3 96 : 177 -102 13-25 1 5
5

რუმინეთი

4 0 0 4 32 : 287 -255 4-43 0 0

#

'გ' ჯგუფი

გატ : გაშ სხვ ლელო $ ქულა
1

უელსი

4 4 0 0 143 : 59 +84 17-8 3 19
2

ფიჯი ^

4 2 0 2 88 : 83 +5 9-9 3 11
3

ავსტრალია

4 2 0 2 90 : 91 -1

11-8

3 11
4

პორტუგალია

4 1 1 2 64 : 103 -39 8-12 0 6
5

საქართველო

4 0 1 3 64 : 113 -49 7-14 1 3

#

'დ' ჯგუფი

გატ : გაშ სხვ ლელო $ ქულა
1

ინგლისი

4 4 0 0 150 : 39 +111 17-3 2 18
2

არგენტინა

4 3 0 1 127 : 69 +58 15-5 2 14
3

იაპონია

4 2 0 2 109 : 107 +2 12-14 1 9
4

სამოა

4 1 0 3 92 : 75 +17 11-7 3 7
5

ჩილე

4 0 0 4 27 : 215 -188 4-29 0 0

  მოგება 4 ქულა, ფრე 2, წაგება 0  |  +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია 4 ლელოს გატანა და ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით დამარცხდება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:  1) გამარჯვებული,
   მთელ ტურნირში: 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 4) მეტი გატანილი ქულა, 5) მეტი გატანილი ლელო
   მსოფლიო რეიტინგში: 6) მოწინავე [იმ დღის მონაცემებით]

         

ჯგუფური სტადია

 

საქართველოს თარიღითა და დროით -  03/11_2023 @ 09.30

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

.

პარ

08/09

22.00

.

გახსნა

სენ’დენი

1

პარ

08/09

23.15

ა'A

საფრანგეთი

27:13

ახალი ზელანდია

სენ’დენი

2

შაბ

09/09

15.00

ა'A

იტალია $

52:8

ნამიბია

სენტ’ეტიენ

3

შაბ

09/09

17.30

ბ'B

ირლანდია $

82:8

რუმინეთი

ბორდო

4

შაბ

09/09

20.00

გ'C

ავსტრალია $

35:15

საქართველო

სენ’დენი

         

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

 

5

შაბ

09/09

23.00

დ'D

ინგლისი

27:10

არგენტინა

მარსელ

6

კვი

10/09

15.00

დ'D

იაპონია $

42:12

ჩილე

ტულუზ

7

კვი

10/09

19.45

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

18:3

შოტლანდია

მარსელ

8

კვი

10/09

23.00

გ'C

უელსი $

32:26

ფიჯი $$

ბორდო

9

ხუთ

14/09

23.00

ა'A

საფრანგეთი

27:12

ურუგვაი

ლილი

10

პარ

15/09

23.00

ა'A

ახალი ზელანდია $

71:3

ნამიბია

ტულუზ

11

შაბ

16/09

17.00

დ'D

სამოა $

43:10

ჩილე

ბორდო

12

შაბ

16/09

19.45

გ'C

უელსი $

28:8

პორტუგალია

ნიცა

13

შაბ

16/09

23.00

ბ'B

ირლანდია $

59:16

ტონგა

ნანტ

14

კვი

17/09

17.00

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა $

76:0

რუმინეთი

ბორდო

15

კვი

17/09

19.45

გ'C

ავსტრალია $

15:22

ფიჯი

სენტ’ეტიენ

16

კვი

17/09

23.00

დ'D

ინგლისი $

34:12

იაპონია

ნიცა

17

ოთხ

20/09

19.45

ა'A

იტალია $

38:17

ურუგვაი

ნიცა

18

ხუთ

21/09

23.00

ა'A

საფრანგეთი $

96:0

ნამიბია

მარსელ

19

პარ

22/09

19.45

დ'D

არგენტინა

19:10

სამოა

სენტ’ეტიენ

20

შაბ

23/09

16.00

გ'C

საქართველო

18:18

პორტუგალია

ტულუზ

         

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

 

21

შაბ

23/09

19.45

დ'D

ინგლისი $

71:0

ჩილე

ლილი

22

შაბ

23/09

23.00

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა $

8:13

ირლანდია

სენ’დენი

23

კვი

24/09

19.45

ბ'B

შოტლანდია $

45:17

ტონგა

ნიცა

24

კვი

24/09

23.00

გ'C

უელსი

40:6

ავსტრალია

ლიონ

25

ოთხ

27/09

19.45

ა'A

ურუგვაი $

36:26

ნამიბია

ლიონ

26

ხუთ

28/09

23.00

დ'D

იაპონია

28:22

სამოა $

ტულუზ

27

პარ

29/09

23.00

ა'A

ახალი ზელანდია $

96:17

იტალია

ლიონ

28

შაბ

30/09

17.00

დ'D

არგენტინა $

59:5

ჩილე

ნანტ

29

შაბ

30/09

19.45

გ'C

ფიჯი

17:12

საქართველო $

ბორდო

         

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

 

30

შაბ

30/09

23.00

ბ'B

შოტლანდია $

84:0

რუმინეთი

ლილი

31

კვი

01/10

19.45

გ'C

ავსტრალია $

34:14

პორტუგალია

სენტ’ეტიენ

32

კვი

01/10

23.00

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა $

49:18

ტონგა

მარსელ

33

ხუთ

05/10

23.00

ა'A

ახალი ზელანდია $

73:0

ურუგვაი

ლიონ

34

პარ

06/10

23.00

ა'A

საფრანგეთი $

60:7

იტალია

ლიონ

35

შაბ

07/10

17.00

გ'C

უელსი $

43:19

საქართველო

ნანტ

         

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

 

36

შაბ

07/10

19.45

დ'D

ინგლისი

18:17

სამოა $

ლილი

37

შაბ

07/10

23.00

ბ'B

ირლანდია $

36:14

შოტლანდია

სენ’დენი

38

კვი

08/10

15.00

დ'D

იაპონია

27:39

არგენტინა $

ნანტ

39

კვი

08/10

19.45

ბ'B

ტონგა $

45:24

რუმინეთი

ლილი

40

კვი

08/10

23.00

გ'C

ფიჯი $

23:24

პორტუგალია

ტულუზ

         

პლეი’ოფი

 

41

შაბ

14/10

19.00

1/4

უელსი გ1

17:29

არგენტინა დ2

მარსელ

42

შაბ

14/10

23.00

1/4

ირლანდია ბ1

24:28

ზელანდია ა2

სენ’დენი

43

კვი

15/10

19.00

1/4

ინგლისი დ1

30:24

ფიჯი გ2

მარსელ

44

კვი

15/10

23.00

1/4

 საფრანგეთი ა1

28:29

სამხ. აფრიკა ბ2

სენ’დენი

45

პარ

20/10

23.00

1/2

ზელანდია ა2

44:6

არგენტინა დ2

სენ’დენი

46

შაბ

21/10

23.00

1/2

სამხ. აფრიკა ბ2

16:15

ინგლისი დ1

სენ’დენი

         

III ადგილის ფინალი

 

47

პარ

27/10

23.00

3-4

ინგლისი დ1

26:23

არგენტინა დ2

სენ’დენი

         

დიდი ფინალი

 

48

შაბ

28/10 23.00

ფინ

სამხ. აფრიკა ბ2

12:11

ზელანდია ა2

სენ’დენი