2023  |  "რაგბი ევროპის" ზე’თასი

შავი ლომი

   რაზმი    ოქმები    წინა [2022-23]

19/11

ა ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

შავი ლომი [საქ]

14

+44

13

/

6

90

:

46

3

-

0

0

2

2

თელ’ავივ ჰითი [ისრ]

11

+24

14

/

8

96

:

72

2

-

1

0

3

3

კასტიჯა’ი’ლეონ იბერიანს [ესპ]

4

-33

8

/

13

57

:

90

1

-

2

0

0

4

ლუზიტანუშ [პორ]

1

-35

3

/

11

36

:

71

0

-

3

0

1

19/11

ბ ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

რომანიან ვულვზ [რუმ]

15

+150

25

/

3

167

:

17

3

-

0

0

3

2

ბრასელზ დევილზ [ბელ]

10

+7

14

/

9

89

:

82

2

-

1

0

2

3

დელტა [ჰოლ]

5

+19

11

/

12

91

:

72

1

-

2

0

1

4

ბოჰემიან ვორიორზ [ჩეხ]

0

-176

2

/

28

17

:

193

0

-

3

0

0

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგები, [2] ამ მატჩებში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                     სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგ

საქართველოს თარიღითა და დროით - 22/12_2023 @ 22.14

დღე

თარიღი

დრო

მასპინძელი

-

სტუმარი

სტადიონი

მსაჯი

ჯგუფური ეტაპი

I ტური

შაბ

04/11

16.00

შავი ლომი $

39:19

იბერიანს

ავჭალა

შერბან [რუმ]

შაბ

04/11

19.00

ლუზიტანუშ

23:31

ჰითი $

ლისაბონი

კენი [შტლ]

შაბ

04/11

22.00

დევილზ $

41:12

დელტა

სუანი

ინგლიშ [უელ]

კვი

05/11

15.00

ვულვზ $

76:07

ვორიორზ

ბაია'მარე

პროკოპი [მოლ]

II ტური

პარ

10/11

22.30

დელტა

05:31

ვულვზ $

ამსტერდამი

აბულაშვილი [საქ]

შაბ

11/11

20.00

ლუზიტანუშ

00:22

შავი ლომი $

ლისაბონი

დეივისონ [ირლ]

შაბ

11/11

23.55

ვორიორზ

10:43

დევილზ $

პრაღა

ატორასაგასტი [ესპ]

კვი

12/11

15.30

იბერიანს

20:38

ჰითი $

ვაია'დოლიდ

თევზაძე [საქ]

III ტური

ხუთ

16/11

22.00

ვორიორზ

00:74

დელტა $

პრაღა

გლას [შცრ]

შაბ

18/11

21.00

ჰითი $

27:29

შავი ლომი

ლიმასოლ [კვპ]

რამოს [სფრ]

შაბ

18/11

23.30

დევილზ

05:60

ვულვზ $

სუანი

დუარტე [პორ]

კვი

19/11

15.30

იბერიანს

18:13

ლუზიტანუშ $

ვაია'დოლიდ

აბულაშვილი [საქ]

პლეი-ოფი

1/2 ფინალები

I-IV ადგილები

შაბ

02/12

14.00

შავი ლომი

41:00

იბერიანს

ავჭალა

ქემბელ [შტლ]

შაბ

02/12

16.30

ჰითი

31:06

ვულვზ

ბუდაპეშტი

ქოულ [ირლ]

V-VIII ადგილები

შაბ

02/12

22.00

დევილზ

44:10

ვორიორზ

სუანი

იონესკუ [რუმ]

კვი

03/12

15.45

დელტა

08:53

ლუზიტანუშ

ამსტერდამი

გლას [შცრ]

ფინალები

VII ადგილი

შაბ

16/12

18.00

ვორიორზ

3:55

დელტა

ამსტერდამი

დუარტე [პორ]

V ადგილი

შაბ

16/12

15.00

დევილზ

29:46

ლუზიტანუშ

ამსტერდამი

ატორასაგასტი [ესპ]

III ადგილი

შაბ

16/12

21.00

იბერიანს

17:41

ვულვზ

ამსტერდამი

ჩიხლაძე [საქ]

I ადგილი

პარ

22/12

15.00

შავი ლომი

27:17

ჰითი

ავჭალა

ქოულ [ირლ]

შავი ლომი ზედიზედ მესამედ ზე თასის ჩემპიონია!