2023  |  რაგბის მსოფლიო თასი

  10/10_2021 @ 01.12

08/09 – 28/10  |  საფრანგეთი

'A

'B

'C

'D

ახალი ზელანდია

სამხრეთი აფრიკა

უელსი

ინგლისი

ფრანგეთი

ირლანდია

ავსტრალია

იაპოია

იტალია

ტლანდია

ფიჯ

არგენტინა

ურუგვაი

აზია’1 | ტონგა

ევროპა1

სამოა

აფრიკ1

ევროპა2

რეპეშაჟი1

აშშ | ჩილე

14/12_2020    წილის’ყრა
26/02_2021    განრიგის გამოქვეყნება

17/07_2021    ზღვისრეთი’1 = სამოა
24/07_2021    ზღვისრეთი’2 = ტონგა
09/10_2021    ამერიკა’1 = ურუგვაი
09/10_2021   
ამერიკა’2 = აშშ | ჩილე

ჯგუფური სტადია  [40 თამაში]

ჯგუფურ თამაშთა ნუმერაცია დადგინდება დროების შერჩევის შედეგად

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

.

პარ

08/09

__.__

.

გახსნა

სენ’დენი

1

პარ

08/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

ახალი ზელანდია

სენ’დენი

.

შაბ

09/09

__.__

ა'A

იტალია

აფრიკა’1

სენტ’ეტიენ

.

შაბ

09/09

__.__

ბ'B

ირლანდია

ევროპა’2

ბორდო

.

შაბ

09/09

__.__

გ'C

ავსტრალია

ევროპა’1

სენ’დენი

.

შაბ

09/09

__.__

დ'D

ინგლისი

არგენტინა

მარსელ

.

კვი

10/09

__.__

დ'D

იაპონია

აშშ | ჩილე

ტულუზ

.

კვი

10/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

შოტლანდია

მარსელ

.

კვი

10/09

__.__

გ'C

უელსი

ფიჯი

ბორდო

.

ხუთ

14/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

ურუგვაი

ლილ

.

პარ

15/09

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

აფრიკა’1

ტულუზ

.

შაბ

16/09

__.__

დ'D

სამოა

აშშ | ჩილე

ბორდო

.

შაბ

16/09

__.__

გ'C

უელსი

რეპეშაჟი’1

ნიცა

.

შაბ

16/09

__.__

ბ'B

ირლანდია

აზია’1 | ტონგა

ნანტ

.

კვი

17/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

ევროპა’2

ბორდო

.

კვი

17/09

__.__

გ'C

ავსტრალია

ფიჯი

სენტ’ეტიენ

.

კვი

17/09

__.__

დ'D

ინგლისი

იაპონია

ნიცა

.

ოთხ

20/09

__.__

ა'A

იტალია

ურუგვაი

ნიცა

.

ხუთ

21/09

__.__

ა'A

საფრანგეთი

აფრიკა’1

მარსელ

.

პარ

22/09

__.__

დ'D

არგენტინა

სამოა

სენტ’ეტიენ

.

შაბ

23/09

__.__

გ'C

ევროპა’1

რეპეშაჟი’1

ტულუზ

.

შაბ

23/09

__.__

დ'D

ინგლისი

აშშ | ჩილე

ლილ

.

შაბ

23/09

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

ირლანდია

სენ’დენი

.

კვი

24/09

__.__

ბ'B

შოტლანდია

აზია’1 | ტონგა

ნიცა

.

კვი

24/09

__.__

გ'C

უელსი

ავსტრალია

ლიონ

.

ოთხ

27/09

__.__

ა'A

ურუგვაი

აფრიკა’1

ლიონ

.

ხუთ

28/09

__.__

დ'D

იაპონია

სამოა

ტულუზ

.

პარ

29/09

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

იტალია

ლიონ

.

შაბ

30/09

__.__

დ'D

არგენტინა

აშშ | ჩილე

ნანტ

.

შაბ

30/09

__.__

გ'C

ფიჯი

ევროპა’1

ბორდო

.

შაბ

30/09

__.__

ბ'B

შოტლანდია

ევროპა’2

ლილ

.

კვი

01/10

__.__

გ'C

ავსტრალია

რეპეშაჟი’1

სენტ’ეტიენ

.

კვი

01/10

__.__

ბ'B

სამხრეთი აფრიკა

აზია’1 | ტონგა

მარსელ

.

ხუთ

05/10

__.__

ა'A

ახალი ზელანდია

ურუგვაი

ლიონ

.

პარ

06/10

__.__

ა'A

საფრანგეთი

იტალია

ლიონ

.

შაბ

07/10

__.__

გ'C

უელსი

ევროპა’1

ნანტ

.

შაბ

07/10

__.__

დ'D

ინგლისი

სამოა

ლილ

.

შაბ

07/10

__.__

ბ'B

ირლანდია

შოტლანდია

სენ’დენი

.

კვი

08/10

__.__

დ'D

იაპონია

არგენტინა

ნანტ

.

კვი

08/10

__.__

ბ'B

აზია’1 | ტონგა

ევროპა’2

ლილ

.

კვი

08/10

__.__

გ'C

ფიჯი

რეპეშაჟი’1

ტულუზ

პლეი’ოფი  [8 თამაში]

41

შაბ

14/10

__.__

1/4

გ1

დ2

მარსელ

42

შაბ

14/10

__.__

1/4

ბ1

ა2

სენ’დენი

43

კვი

15/10

__.__

1/4

დ1

გ2

მარსელ

44

კვი

15/10

__.__

1/4

ა1

ბ2

სენ’დენი

45

პარ

20/10

__.__

1/2

ბ1 | ა2

გ1 | დ2

სენ’დენი

46

შაბ

21/10

__.__

1/2

ა1 | ბ2

დ1 | გ2

სენ’დენი

47

პარ

27/10

__.__

3-4

ბრინჯაო

სენ’დენი

48

შაბ 28/10 __.__

ფინ

თასი

სენ’დენი