2022-23  |  ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [2006-7 დაბ]

 

27/01_2023 @ 14.24

აღმოსავლეთის ვერცხლის ჯგუფები

 

  დებულება  |    შარშან [2021-22]

  ოქროს ჯგუფი   ვერცხლის დასავლეთი
 

"გ" ჯგუფი

 

17/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

6

6

0

0

5

0

0

334

:

025

+309

29

2

ჭადარი  თელავი

7

6

0

1

3

1

5

214

:

071

+143

23

3

ყოჩები  ბოლნისი  2

7

3

1

3

3

2

0

162

:

069

+93

19

4

ვეფხვები-ხულიგანა-თუშები  2

7

4

1

2

1

0

0

127

:

125

+2

19

5

ლელო 2  თბილისი

7

3

0

4

2

1

0

136

:

135

+1

15

6

ავჭალა  თბილისი

7

1

0

6

1

0

0

48

:

311

-263

5

7

ხვამლი 2  თბილისი

7

0

0

7

0

0

0

26

:

311

-285

0

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

განახლდება - 22-23/02

 

"დ" ჯგუფი

 

10/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ლოკომოტივი  თბილისი

6

6

0

0

6

0

0

368

:

025

+343

30

2

წიქარა  თბილისი

6

5

0

1

5

0

0

249

:

025

+224

25

3

იუნკერები კიკეთი

6

4

0

2

2

0

0

139

:

115

+24

18

4

ყაზბეგი  სტეფან'წმინდა

6

1

1

4

0

0

0

27

:

192

-165

6

5

ლეგიონი  ხაშური

6

1

0

5

0

1

0

31

:

264

-233

5

6

გორი  გორი

6

0

1

5

0

2

0

48

:

241

-193

4

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

განახლდება - 15-16/03

საკლასიფიკაციო მატჩები

I ტური [მასპინძელი გაირკვევა წილისყრით]

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

ა1

-

ბ1

19-20/04

__.__

.

.

.

ა2

-

ბ2

19-20/04

__.__

.

.

.

ა3

-

ბ3

19-20/04

__.__

.

.

.

ა4

-

ბ4

19-20/04

__.__

.

.

.

ა5

-

ბ5

19-20/04

__.__

.

.

.

ა6

-

ბ6

19-20/04

__.__

.

.

.

II ტური

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

ა1

-

ბ1

26-27/04

__.__

.

.

.

ა2

-

ბ2

26-27/04

__.__

.

.

.

ა3

-

ბ3

26-27/04

__.__

.

.

.

ა4

-

ბ4

26-27/04

__.__

.

.

.

ა5

-

ბ5

26-27/04

__.__

.

.

.

ა6

-

ბ6

26-27/04

__.__

.

.

.

ვერცხლის დონის ფინალი [ოქროს ჯგუფში ასასვლელად]

შინ და გარეთ

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

.

-

.

03-04/05

__.__

.

.

.

.

-

.

10-11/05

__.__

.

.

.