2022-23  |  ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [2006-7 დაბ]

 

27/01_2023 @ 14.16

დასავლეთის ვერცხლის ჯგუფები

 

  დებულება  |    შარშან [2021-22]

  ოქროს ჯგუფი   ვერცხლის აღმოსავლეთი
 

"ა" ჯგუფი

 

10/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

დინოზავრი  წყალტუბო

5

4

0

1

2

1

0

139

:

030

+109

19

2

პონტო  ქობულეთი

4

3

0

1

2

0

0

73

:

029

+44

14

3

ღონე  ჩოხატაური

5

2

0

3

2

1

0

88

:

051

+37

11

4

ბათუმი 2  ბათუმი

3

2

0

1

1

0

0

46

:

025

+21

9

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

5

0

0

5

0

0

0

0

:

211

-211

0

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

განახლდება - 15-16/03

 

"ბ" ჯგუფი

 

10/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი

4

4

0

0

3

0

0

182

:

019

+163

19

2

რაგბის კლუბი  ზუგდიდი

5

4

0

1

0

0

0

79

:

086

-7

16

3

არწივები  ოზურგეთი

5

3

0

2

2

1

0

99

:

038

+61

15

4

ჯრუჭი  საჩხერე

5

1

0

4

1

1

0

41

:

111

-70

6

5

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

0

0

5

0

0

0

28

:

175

-147

0

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

განახლდება - 15-16/03

საკლასიფიკაციო მატჩები

I ტური [მასპინძელი გაირკვევა წილისყრით]

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

ა1

-

ბ1

19-20/04

__.__

.

.

.

ა2

-

ბ2

19-20/04

__.__

.

.

.

ა3

-

ბ3

19-20/04

__.__

.

.

.

ა4

-

ბ4

19-20/04

__.__

.

.

.

ა5

-

ბ5

19-20/04

__.__

.

.

.

II ტური

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

ა1

-

ბ1

26-27/04

__.__

.

.

.

ა2

-

ბ2

26-27/04

__.__

.

.

.

ა3

-

ბ3

26-27/04

__.__

.

.

.

ა4

-

ბ4

26-27/04

__.__

.

.

.

ა5

-

ბ5

26-27/04

__.__

.

.

.

ვერცხლის დონის ფინალი [ოქროს ჯგუფში ასასვლელად]

შინ და გარეთ

მასპინძელი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მეთვალყურე

ოქმი

.

-

.

03-04/05

__.__

.

.

.

.

-

.

10-11/05

__.__

.

.

.