2024  |  რაგბი ევროპა

განრიგი

     რაზმი

     პირისპირ

     2023

     დასაბამიდან

#

'ა' ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

საქართველო

14

+67

15

/

03

97

:

30

3

-

0

0

2

2

ესპანეთი

9

-11

6

/

09

50

:

61

2

-

1

0

1

3

ჰოლანდია

6

+3

8

/

08

67

:

64

1

-

2

0

2

4

გერმანია

0

-59

4

/

13

35

:

94

0

-

3

0

0

#

'ბ' ჯგუფი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

პორტუგალია

11

+68

14

/

05

109

:

041

2

-

1

0

3

2

რუმინეთი  5

9

+2

11

/

09

77

:

075

2

-

1

0

1

3

ბელგია  0

9

+10

7

/

06

59

:

049

2

-

1

0

1

4

პოლონეთი

0

-80

3

/

15

25

:

105

0

-

3

0

0

ქულა:   მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ცალკე +1 ბონუსი = სლემის შესრულება [სეზონში ხუთივე მატჩის მოგება]

ტოლობაზე:   ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგი, [2] ამ მატჩში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                       სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგი

საქართველოს თარიღითა და დროით - [ბოლო განახლება] 29/02_2024 @ 12.53

ჯგუფური ეტაპი

I ტური

შაბ 03/02

ჰოლანდია $

18:20

ესპანეთი

ამსტერდამი 16.15 დევიდსონ [შტლ]
შაბ 03/02

ბელგია

10:6

პორტუგალია $

მონს 23.00 აბულაშვილი [საქ]
კვი 04/02

საქართველო

28:17

გერმანია

დესაუ

18.00 სპურიერ [უელ]

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  ოქმი

კვი 04/02

პოლონეთი

8:20

რუმინეთი

გდინია 21.15 დეივისონ [ირლ]

II ტური

შაბ 10/02

საქართველო $

31:10

ჰოლანდია

ავჭალა 14.00 იონესკუ [რუმ]

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  ოქმი

შაბ 10/02

რუმინეთი $

33:18

ბელგია

ბუქარესტი 16.30 ატორასაგასტი [ესპ]
შაბ 10/02

პორტუგალია $

54:7

პოლონეთი

ლისაბონი 23.00 გლას [შცრ]
კვი 11/02

ესპანეთი $

27:5

გერმანია

მადრიდი 15.45 დუარტე [პორ]

III ტური

შაბ 17/02

საქართველო $

38:3

ესპანეთი

ავჭალა 16.00 გროუ'ვაით [შტლ]

წარსული  |  რაზმები და მსაჯები  ოქმი

შაბ 17/02

რუმინეთი

24:49

პორტუგალია $

ბუქარესტი 18.30 ამაშუკელი [საქ]
შაბ 17/02

ბელგია $

31:10

პოლონეთი

ვატერლო 21.00 ბრეიქსპირ [უელ]
კვი 18/02

ჰოლანდია $

39:13

გერმანია

ამსტერდამი 16.30 ქოულ [ირლ]

პლეი-ოფი

ნახევარ-ფინალები

I-IV ადგილები

შაბ 02/03

საქართველო ა1

0:0

რუმინეთი ბ2

ვაკე, მესხი

16.00 მარტინ [ირლ]
კვი 03/03

პორტუგალია ბ1

0:0

ესპანეთი ა2

ლისაბონი 19.00 რუსელე [სფრ]

V-VIII ადგილები

შაბ 02/03

ჰოლანდია ა3

0:0

პოლონეთი ბ4

ამსტერდამი 19.15 ატორასაგასტი [ესპ]
შაბ 02/03

ბელგია ბ3

0:0

გერმანია ა4

ვატერლო 22.00 გროუ'ვაით [შტლ]

ფინალები

. 17/03

.

0:0

.

პარიზი __.__ . [.]
. 17/03

.

0:0

.

პარიზი __.__ . [.]
. 17/03

.

0:0

.

პარიზი __.__ . [.]
. 17/03

.

0:0

.

პარიზი __.__ . [.]